HİZMETLERİMİZ

Selimhan Otel'i Keşfedin:

Otelimiz, Selimiye sahilinde yer almaktadır. Konaklama deneyiminizi eşsiz ve keyifli bir hale getirmek için;

Odalarımızdaki konfora ilave olarak özel plajımızda ücretsiz şezlong, havlu, ücretsiz detoks suyu ve taze çay, giriş günü doldurulan mini bar da ücretsiz sunulmaktadır.

SELİMHAN OTEL

Plaj & Havuz

Otelimiz, Selimiye sahilinde yer almaktadır. Otelimizin güneşlenme alanı deniz kenarında ve havuz başında olmak üzere iki adettir. 

Sahilde yer alan özel plaj alanında güneşlenme alanları, şezlonglar, cabanalar ve otelimizin restoranı bulunur. Her aile odası için sahilde bir adet cabana ayrılmıştır. Diğer oda tiplerinde konaklayan misafirlerimiz için, cabanalar müsait olması halinde günlük kiralanabilir.

Havuz ve deniz kenarında bulunan şezlonglar, şemsiyeler, sterilize edilmiş havlular, detoks suları ve taze çay misafirlerimize gün boyu ücretsiz sunulmaktadır. 

SELİMHAN OTEL

Yiyecek & İçecek

Selimiye Koyunun eşsiz manzarasını seyreden restoranımızda servis edilen günlük ve yerli ürünler ile zenginleşen kahvaltılarımız, güne sağlıklı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

Turgut Köyü’ndeki yerli üreticilerden gelen çam balı ve otelimizin kendi mutfağında pişirilen ekmeklerin ve simitlerin tadına doyamayacaksınız. Kahvaltı servisi sırasında tavada sucuk, sahanda yumurta, menemen, yumurtalı ekmek, meyve suyu, çay, filtre kahve, Nescafe, kahvaltılık gevrek ve meyve diğer kahvaltılık çeşitlerinin (peynir çeşitleri, reçeller, tereyağı, zeytin çeşitleri vs) yanında limitsiz olarak ikram edilir.

Odalarımızda giriş günü ücretsiz doldurulan mini-bar, çay-kahve setleri ve plajda gün boyunca servis edilen çaylar ve detoks suları ücretsizdir. 

Misafirlerimize öğle saatlerinde plajımızdaki güneşlenme alanında meyve ve havuz başındaki güneşlenme alanında beş çayının yanında atıştırmalıklar ikram edilmektedir.

Restoranımız snackler, tatlı ve kahve çeşitleri ile gün boyu hizmetinizdedir. Restoranımızda servis edilen ürünlerin fiyat bilgileri odanızda bulunmaktadır.

SOSYAL MEDYA
SELİMHANI TAKİP EDİN
E_BÜLTEN
YENİ TEKLİFLERİ VE ÖZEL PROMOSYONLARI PAYLAŞMAYI SEVİYORUZ