HİZMETLERİMİZ

Selimhan Otel'i Keşfedin:

Otelimiz, Selimiye sahilinde yer almaktadır. Konaklama deneyiminizi eşsiz ve keyifli bir hale getirmek için;

Odalarımızdaki konfora ilave olarak özel plajımızda ücretsiz şezlong, havlu, ücretsiz detoks suyu (havuz kenarında) ve taze çay (havuz kenarında), giriş günü doldurulan mini bar ücretsiz sunulmaktadır.

SELİMHAN OTEL

Plaj & Havuz

Otelimiz, Selimiye sahilinde yer almaktadır. Otelimizin güneşlenme alanı deniz kenarında ve havuz başında olmak üzere iki adettir. 

Sahilde yer alan özel plaj alanında güneşlenme alanları, şezlonglar, cabanalar, oturma grupları ve otelimizin sahil restoranı bulunur. Her aile odası için sahilde bir adet cabana ayrılmıştır. Diğer oda tiplerinde konaklayan misafirlerimiz için, cabanalar müsait olması halinde günlük kiralanabilir.

Havuz ve deniz kenarında bulunan şezlonglar, şemsiyeler, sterilize edilmiş havlular, detoks suları (havuz kenarında) ve taze çay (havuz kenarında) misafirlerimize gün boyu ücretsiz sunulmaktadır. 

SELİMHAN OTEL

Yiyecek & İçecek

Selimiye Koyunun eşsiz manzarasını seyreden restoranımızda servis edilen günlük ve yerli ürünler ile zenginleşen kahvaltılarımız, güne sağlıklı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

Turgut Köyü’ndeki yerli üreticilerden gelen çam balı ve otelimizin kendi mutfağında pişirilen ekmeklerin ve simitlerin tadına doyamayacaksınız. Kahvaltı servisimiz açık büfe olarak yapılmaktadır. (Yüksek sezon haricinde limitsiz serpme kahvaltı servis edilir.) 

Odalarımızda giriş günü ücretsiz doldurulan mini-bar, çay-kahve setleri ve havuzda gün boyunca servis edilen çaylar ve detoks suları ücretsizdir. 

Misafirlerimize havuz başındaki güneşlenme alanında beş çayının yanında atıştırmalıklar ikram edilmektedir.

Restoranımız snackler, tatlı ve kahve çeşitleri ile gün boyu hizmetinizdedir. 

SOSYAL MEDYA
SELİMHANI TAKİP EDİN
E_BÜLTEN
YENİ TEKLİFLERİ VE ÖZEL PROMOSYONLARI PAYLAŞMAYI SEVİYORUZ