SELİMHAN OTEL HAKKINDA

Özgürlüğün Tadını Çıkarın...

Selimhan Otel, Marmaris-Bozburun yolundan köyün içine girmek için ayrıldıktan yaklaşık yüz metre sonra, yolun sol tarafında yer alır. Çam ağaçları ile bezenmiş gölgeli, serin ve geniş bahçesini görür görmez seveceksiniz.

Yirmi beş odalı otelimiz Selimiye Köyü’nün merkezine yaklaşık 500 metre mesafededir.  Otomobilinize ihtiyaç duymadan istediğiniz her yere yürüyerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve bu sayede park problemi yaşamazsınız. Otelimizin bulunduğu Bük mevkii, restoranlardan ziyade, otellerin çoğunlukta olduğu bir yerdir. Bu sayede konuklarına merkezin gürültüsünden ve kalabalığından etkilenmeden, gündüz ve gece kesintisiz dinlenme ve güvenlik imkânı sunar.

Selimhan Otel’de beş ayrı konseptte oda bulunmaktadır. Oda tipine göre, 0-12 yaş bir çocuk veya iki çocuk ücretsizdir.

Otelimiz, Selimiye sahilinde yer almaktadır. Plajımızda güneşlenme alanları, Aile Odasında konaklayan misafirlerimize ayrılmış Cabanalar, tüm oda tipleri için şezlonglar, sterilize edilmiş havlular, detoks suları ve taze çay gün boyu ücretsiz sunulmaktadır. Kahvaltı servisi ile güne başlayan restoranımız, Selimiye Koyu’nun eşsiz manzarası eşliğinde, harika lezzetleri ile gün boyu hizmetinizdedir.

Tüm odalarımızda klima, ücretsiz mini bar, 24 saat sıcak su, duşakabin, rainshower, wc, lavabo, saç kurutma makinesi, elbise dolabı, ücretsiz havlu, buklet malzemeleri, terlik ve tuvalet kâğıdı bulunur. Odalarımızda günlük temizlik ve ozon makinesi ile dezenfeksiyon yapılır.

Odalarımızdaki mini bar giriş gününüzde ikram içecekler, atıştırmalıklar, çay-kahve setleri, büyük ve küçük sular ile size “Hoşgeldiniz” der. Kahvaltı, deniz kenarındaki restoranımızda “Limitsiz serpme kahvaltı” olarak servis edilmektedir.

Otopark ve kablosuz internet hizmeti ücretsizdir.

Otelimizin sunduğu hizmetler ile ilgili olarak daha geniş bilgi alabilmek için “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünü inceleyebilirsiniz veya otelimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Görevli personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. 


TÜRKİYE SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM PROGRAMI KAPSAMINDA SÜRDÜRÜLEBİLİR YÖNETİM SİSTEMİ  


Değerli Misafirlerimiz; 


Tesisimizde kaldığınız süre içerisinde, SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM PROGRAMI çalışmalarımızı fark edeceğinizi ve bizim kendimizi geliştirebileceğimize destek olacağınıza inanıyoruz.  


İşletmemizde çevresel değerleri korumak için tüm kanunların öngördüğü mevzuatlara göre hareket etmekteyiz. 


KAYNAKLARI DOĞRU VE VERİMLİ KULLANMAYA YÖNELİK ÇALIŞMALAR yapmaktayız. Çevreye zarar vermeyen ürünleri tercih ediyoruz.  


DOĞANIN DENGESİNİN BOZULMADAN ve ekolojik dengenin sağlandığı sağlıklı bir dünya için SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR TURİZM en önemli hedefimiz.  


Amacımız; siz misafirlerimize yüksek kaliteli deneyimler sunmak ve doğal kaynakları, tarihi kültürel ve estetik değerleri gelecek nesillere de göz önüne alarak korumak.  


Çalışma haklarına saygılı insan onuruna yakışır bir yaşamı sürdürmek.

SOSYAL MEDYA
SELİMHANI TAKİP EDİN
E_BÜLTEN
YENİ TEKLİFLERİ VE ÖZEL PROMOSYONLARI PAYLAŞMAYI SEVİYORUZ